תיק למחשב נייד – האם חייב להיות שחור ומשעמם?

מחשב נייד הוא דבר מלא סטייל. חוץ מזה שהוא משמש את חלקנו לשימושים מקצועיים, שימושי פנאי, שימושי לימודים, גם באופן כללי מדובר בחפץ שהוא יפה ואנחנו אוהבים להשקיע בו, לא רק בגלל שאנחנו רוצים לשמור עליו משריטות ופגיעות אלא גם שיהיה לנו נעים בעיניים, בדיוק כמו שאנחנו קונים קייס לאייפון האהוב שלנו הוא פריט לבוש שתמיד רצינו. לכן זה לא תלוש מהמציאות שנרצה תיק למחשב

נייד שהוא מעוצב מגניב ומלא סטייל ושנרצה לקחת אותו איתנו לכל מקום ויהיה לנו כיף להסתכל עליו.

קייס ללפטופ כמו שלא חשבתם עליו מעולם

אז איך אפשר להפוך את הקייס ללפטופ שלכם להכי מגניב שיש? אז מעצבות התיקים עושות את זה בכמה דרכים, קודם כל הן משתמשות בבדים סופר איכותיים ומגניבים ושילובי צבעים שהם ממש לא בנאליים כמו שבדרך כלל משתמשים בהם בתיק ללפטופ. למשל שילובים של זהב עם אדום, שילובים של שחור עם ירוק, ושילובים של כחול עם כסף. כמובן שלא משנה מה העיצובים, משתמשים בספוג מיוחד שמונע זעזועים ושומר על הלפטופ היקר שלכם משריטות ומכות.

בנוסף לשימוש בבדים מגניבים, מעצבות תיקים רבות בוחרות לעצב קייסים ללפטופ בצורות מיוחדות שבהתאם לקו העיצובי של מותג התיקים שלהן. למשל תוכלו לראות את התיקים של מעצבת התיקים גיל למל לוי בעלת המותג CHILLA שבוחרת להכניס לתיק למחשב נייד שלה וייב בוהמי וסגנון גיאומטרי ושימוש בחומרים טבעוניים וטבעיים כמו קורדרוי, בדי קנבס בשילוב של דמוי עור. כל האלמנטים האלה מאפיינים באופן כללי את מותג האופנה שלה והיא מכניסה אותם גם לתיקים למחשב נייד שלה. תוכלו לקרוא אודות CHILLA כאן

תיק למחשב נייד בעבודת יד ובייצור מקומי

עוד אחד מהיתרונות בקניית תיק מעוצב למחשב נייד שהוא כחול לבן זה הייצור המקומי והאיכותי. תיקים כאלה מקבלים טאצ' שהוא ייחודי והתפירה היא איכותית ביותר מכיוון שהיא מיוצרת בישראל בעבודת יד. כמובן שגם העיצוב במזרח הוא לא ברמה נמוכה, ודווקא ככל שהשנים עוברות האיכות משתפרת, אבל אין כמו תפירה בעבודת יד אצל בעל מקצוע מקומי שמשקיע את כל כולו לתפירת כל תיק ותיק. כשמחזיקים תיק כזה מרגישים את המקצועיות והאהבה שהושקעה בכל תיק למחשב נייד.

בנוסף בייצור מקומי בישראל, צריך לציין את האחריות, המשלוח המהיר, ואת זה שתמיד יש עבורכם אוזן קשבת ושירות לקוחות מעולה

כיסוי ללפטופ זה דרך חיים

אז אם אתם רוצים לשמור על סטייל בשנת 2020, חשוב להלביש את אחד החפצים שאנחנו הכי משתמשים בהם בסטייל – ולקנות כיסוי ללפטופ שחוץ משיגן עליו משריטות ומכות, גם יעביר את האופי שלכם ואת האהבה שלכם לעיצוב וסטייל.

אהבתן את הכתבה? שתפו ברשתות החברתיות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

כתבות נוספות

שאולי יעניינו אתכן