רכבי המיני האופנתיים של 2020-2021

שנה 2020 היא שנה שלא נשכח, קרו הרבה דברים טובים וגם לא טובים. אין ספק שעניין הקורונה הוא משהו שאנחנו נזכור לתמיד, בגלל ההשפעות החברתיות והכלכליות שלו. אך למרות זאת, החיים צריכים להמשיך, אנשים עדיין מחפשים כיווני תעסוקה ואיך להמשיך לשלם את השכירות או את המשכנתא, וגם קניית רכב חדש היא חלק וצורך של אנשים רבים, גם בתקופות כאלו.

מסיבה זו בחרנו לכתוב לכם על כמה מרכבי המיני האופנתיים של 2020, גם בשביל לעלות לכם חיוך וגם בשביל להזכיר לכם איזה רכבים נפלאים 2020 הביאה לנו. כמובן, שעם המצב הכלכלי של היום, אין דבר נכון יותר מאשר מימון מלא לרכב, שמאפשר לכם להתחדש ברכב חדש בתנאים טובים וגמישים, שבתקופה זו רלוונטיים מתמיד. אז בואו נתחיל.

מיצובישי ספייס סטאר – קטנה פיזית וגדולה מהחיים

מיצובישי ספייס סטאר היא מכונית מיני מיוחדת, וזה בגלל שהיא מבורכת ביתרונות של מכונית מיני ומכונית סופר מיני. הגישור הזה בין שתי העולמות הופך אותה לאטרקטיבית עבור לא מעט אנשים. הספייס סטאר היא מכונית קומפקטית אבל היא לא מרגישה צפופה, אלא ההפך, היא מרגישה מרווחת ורחבה, חוויה שמזכירה מעט את הדייהטסו סיריון האגדית.

הספייס סטאר היא מכונית טובה במיוחד למי שמחפש מכונית לשיוטים בעיר. המנוע שלה לא כל כך חזק, כך שאם אתם עולים כל יום לירושלים, היא אולי לא תסחוב לכם. אך השילוב של המימדים הקטנים עם המנוע נותנים ביצועים טובים מאוד לשימוש עירוני, וכמובן שהכי חשוב – קל מאוד למצוא חניה, גם בחניות הצפופות ביותר.

מיצובישי ספייס סטאר
מיצובישי ספייס סטאר

ניסאן מיקרה – מעוצבת וטובה מתמיד

אין מה להשוות בין המיקרה החדשה לדורות הקודמים שלה. המיקרה החדשה מקבלת עיצוב הרבה יותר איכותי ומרשים, גם מבפנים וגם מבחוץ. הדור החדש הוא בשורה לכל מי שאהב ורצה את המיקרה, אך המימדים הקטנים הפריעו לו, מכיוון שעכשיו המיקרה היא מרווחת וגדולה יותר.

רכבי מיני במימון מלא

אז אם אתם צריכים רכב חדש, כדאי לכם לבדוק את מסלולי מימון רכב שמציעות חברות הליסינג בתקופה זו. תתחדשו!

אהבתן את הכתבה? שתפו ברשתות החברתיות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

כתבות נוספות

שאולי יעניינו אתכן