בידורית מקצועית

אחד מן הדברים היותר בולטים נכון להיום הוא החזרה שביצעה השירה בציבור אל חיק קהל אוהב השירה. פעם לשיר ביחד היה נחשב בתור דבר שרק מבוגרים או אנשים שגרים בקיבוץ עושים, אבל, נכון להיום חזרה עטרה ליושנה בכל הנוגע אל שירה ביחד, וכל זה קשור אל ההגעה של מערכת קריוקי שגם מוכרת בשם בידורית אצל כל אחד ואחת. מה עושה בידורית? מאפשרת להשמיע את השירים הנבחרים כשכל דגם מגיע עם הספק אחר ויכולת שונה של סאונד, ואל המערכת הזו מחברים מיקרופון חוטי או אלחוטי שאיתו כל אחד יכול לשיר ביחד או בנפרד מכולם.

בידורית למופע מקצועי

בידורית היא אינה כזו אשר מיועדת אך ורק אל התחום של השירה, כי בידורית יכולה להתאים גם עבור אדם אשר מגיע למקום על מנת להעביר הרצאה. הוא מגיע עם בידורית ניידת קטנת משקל, שאליה מחובר מיקרופון אלחוטי, חוטי או מסוג מדונה שיוצרת את הנוחות הכי גדולה לכזו משימה, והקול שלו מוגבר על ידי אותה בידורית למשך כל ההרצאה.

מלבד זאת, אכן יש שימוש מוגבר בבידוריות עבור אירועי מוזיקה, כשיכול להיות שזה יהיה אירוע מסוג יום הולדת שאליו מגיע מפעיל עם בידורית להפעלה של קהל הילדים שם, או שזה זמר חובב שאוהב לצאת במופע שירה פעם בשבוע, כשהוא נפגש עם החברים במרפסת של הבית.

ככל שיהיה זה מדובר באירוע יותר מקצועי, כך החשיבות של היות הבידורית איכותית תגבר, עם שימת דגש על התאמה של הדגם אל הצרכים של המופיע ושל סוג המקום שבו עורכים לרוב את המופע.

איך בוחרים בידורית מתאימה

מה כדאי כי יהיה כלול בבידורית מקצועית שאותה רוצים לרכוש? קודם כל, את האפשרות של הזרמת נגינה במה שיותר אפשרויות. הזרמת שירים דרך כרטיס זיכרון, דרך USB, דרך חיבור בלוטוס ודרך חיבור של נגן 3MP, הספק גבוה של וואט, כשיש לזכור של 500 וואט יהיה הספק ראוי לכמה עשרות בודדות של אנשים. מעבר לכך יש לבחון את כמות המיקרופונים המצורפת ואת הסוג של אלה, את איכות הנשיאה של הרמקול(עם גלגלים או לא) ואיך זו הנבחרת מתמודדת עם צליל ברמה הכי גבוהה שבה.

אהבתן את הכתבה? שתפו ברשתות החברתיות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

כתבות נוספות

שאולי יעניינו אתכן