קניתם רהיטים חדשים? הכל על הובלה עם מנוף צד

הזמנת מנופים היא כבר פרקטיקה מקובלת בתחומים רבים ולא רק בתחומי התעשייה והבנייה. משתמשים במנופי צד כיום גם בתחומים לא תעשייתיים כמו הובלת דירות והפקת אירועים. השכרת מנוף צד היא פשוטה וקלה, ולרוב משתלמת ולפעמים אף הפתרון היחידי למצבכם.

מתי משכירים מנוף צד?

תרצו להשכיר מנוף צד כאשר אתם צריך להוביל או להרים לגובה ציוד וגישה נוחה לא מתאפשרת, בין אם זה בקומות גבוהות של בניינים או אפילו בבניינים רגילים בהם חדר המדרגות הוא קטן ואין מעלית. שימוש במנוף במצב כזה יחסוך לך זמן וכאב ראש ובעיקר את הסיכון שהציוד שלכם עלול להיפגע בהובלה לא אחראית.

שימוש במנוף צד מקל את ההובלה ויכול לגרום לפרויקט שיכול להימשך זמן רב להיגמר בדקות. לכן רבים היום בוחרים בהשכרת מנוף צד או זרוע בקלות ולחסוך מאמצים מיותרים.

איזה מנוף אתם צריכים?

כאשר אתם מחפשים מנוף להשכרה וודאו מי המפעיל של המנוף, ובאיזה ציוד מדובר. יש מנופים שונים לעבודות שונות, כדאי שתוודא באיזה גבוה מדובר והאם המנוף יתאים לצרכיכם.

כמובן שלסוגי מנופים שונים ישנם מחירים שונים, אבל אל תתפתו להזמין מנוף מסוג לא מתאים רק מכיוון שמחירו נמוך יותר, זה רק יוביל לסרבול ולבזבוז זמן ועלול לגרור נזק לתכול שאתם מבקשים להוביל.

חשוב מאוד – מפעיל מנוף מקצועי

למנוף יש מפעיל שמפעיל אותו, והוא צריך להיות איש מקצוע מנוסה שמכיר את הכלי ואיך להשתמש בו, ולשמור על הבטיחות הנדרשת בהפעלתו. בדקו שהוא מיומן וסבלני ולא מנסה לחפף אתכם ולסיים את העבודה מהר ככל הניתן ולא מקיד על הוראות הבטיחות שנרשים.

לעיתים קרובות מפעילים בישראל נוטים לעגל פינות ולצערנו ניתן לראות מקרים בהם זה מסתיים במפח נפש. חסכו לעצמכם את הסיכון הזה והבהירו למפעיל שלכם שאתם מצפים לעבודה מקצועית שעליה שילמת ממיטב כספכם.

לסכם מראש את התשלום

כמו כן תסכמו מראש על מה אתם משלמים, ובמיוחד כמה זמן, על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים על זמנים מיותרים בהם המנוף לא היגע עדיין, או המנוף נמצא אך המפעיל לא, ושלל דרכים יצירתיות לגבות ממכם כסף יותר מאשר אתם אמורים לשלם. תתכננו את העבודה שלכם על מנת שהמנוף יהיה כאשר צריכים אותו וכאשר אפשר להשתמש בו, וחסכו מעצמכם בזבוז כספים מיותרים על שעות לא מנוצלות.

סביבת העבודה

הסביבה בה העבודה מתרחשת חשובה גם היא, סביבות שונות מאלצות שיומש שונה בכלים, לא כל מנוף יכול לעבוד בסמטה צרה בלב עיר, או בעורק תחבורה סואן. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו המנוף שהזמנתם פשוט אינו יכול לעבוד בתנאי הסביבה שבה העבודה צריכה להתבצע לכן כדאי שתבדקו את דרכי הגישה מראש.

ההכנות והבירורים המקדימים האלה יחסכו לכם זמן וכסף בעבודה עצמה וימנעו ממכם להגיע למבוי סתום שדורש ממכם הוצאות נוספות בגלל תכנון לקוי וחוסר תשומת לב.

במידה ותהיו מעוניין בשירותים נוספים כגון השכרת כלי צמ"ה לעבודות בנייה, אנו ממליצים לבדוק את האתר של חברת בולדוזר פיתוח עבודות תשתית ועפר.

אהבתן את הכתבה? שתפו ברשתות החברתיות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

כתבות נוספות

שאולי יעניינו אתכן